بازیکن ژاپنی رئال مادرید به ختافه پیوست

به گزارش مدرسه مالک اشتر، بازیکن جوان تیم فوتبال رئال مادرید که در نیمه نخست فصل جاری لالیگا برای تیم ویارئال بازی می کرد، از این پس برای ختافه توپ خواهد زد.

بازیکن ژاپنی رئال مادرید به ختافه پیوست

به گزارش مدرسه مالک اشتر و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، باشگاه های رئال مادرید، ویارئال و ختافه در سرانجام مذاکرات سه جانبه خود، با انتقال تاکه فوسا کوبو، از تیم ویارئال به تیم ختافه موافقت کردند.

بال 19 ساله ژاپنی که در نیمه اول فصل برای ویارئال توپ می زد، در اصل متعلق به باشگاه رئال مادرید است و به صورت قرضی برای زیردریایی زرد بازی می کرد. او به امید حضور در ترکیب اصلی به ویارئال ملحق شد، اما در این تیم هم مانند رئال مادرید نتوانست فرصت چندانی برای این کار پیدا کند و به همین دلیل هم باشگاه های ویارئال و رئال مادرید با انتقالش به ختافه موافقت کردند.

به این ترتیب کوبو که فصل گذشته را هم به صورت بازیکن قرضی در مایورکا سپری کرد، تا سرانجام فصل جاری برای ختافه توپ می زند.

او از زمانی که از تیم یوکوهاما مارینوس ژاپن به رئال مادرید ملحق شد (سال 2019) هنوز یک بازی هم برای این تیم اسپانیایی در لالیگا انجام نداده است. کوبو فصل گذشته برای مایورکا 35 بازی در لالیگا انجام داد و چهار گل زد. او در این فصل هم 13 بار در لالیگا با پیراهن ویارئال به میدان رفت که البته مجموع حضورش در میدان در این باز ی ها 291 دقیقه بود و در آنها نتوانست گلی به ثمر برساند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی مدرسه مالک اشتر بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازیکن ژاپنی رئال مادرید به ختافه پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن ژاپنی رئال مادرید به ختافه پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید